Poradnik Kredytobiorcy: KREDYT REFINANSOWY

Najświeższe Oferty

Kto może doradzić?

Nie jesteś pewien czy kredyt refinansowy jest najlepszym wyjściem w Twojej sytuacji? Umów się z doradcą, który bezpłatnie doradzi Ci czy rzeczywiście kredyt refinansowy będzie dla Ciebie opłacalny.

Kliknij po szczegóły

Jak zmniejszyć raty kredytu?

Czy istnieją sposoby na obniżenie kosztów spłaty kredytu hipotecznego?

Kliknij po szczegóły

Jak zamienić kredyt na tańszy?

Nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych? Nie możesz zdecydować się na konkretną ofertę kredytu refinansowego? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Kliknij po szczegóły

Oprocentowanie kredytu refinansowego

Koszt kredytu

Jak banki ustalają oprocentowanie kredytów refinansowych? Ile obecnie wynosi oprocentowanie w różnych bankach? Co to jest LIBOR i WIBOR?

Sprawdź oprocentowanie

Kredyty refinansowe

Refinansowanie kredytu

Jakie banki oferują obecnie najlepsze warunki kredytowe?

Na co zwracać uwagę?

Niższe odsetki, niższa rata, brak opłat i prowizji. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Kredyt refinansowy

Linki

Kontakt


Kredyt konsolidacyjny - Zamień wszystkie swoje zobowiązania na jeden kredyt Kredyt konsolidacyjny - Zamień kilka kredytów na jeden tańszy


Kredyty konsolidacyjne - porównaj aktualne oferty banków 

Kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie dla tych, którzy zaciągnęli w przeszłości kilka różnych kredytów (może to być kredyt hipoteczny, gotówkowy czy kredyt samochodowy) i chcieliby zamienić wszystkie te kredyty na jeden kredyt o niższym oprocentowaniu. Jeśli uważasz, że raty obecnie spłacanych przez Ciebie kredytów są zbyt wysokie, a ponadto nie odpowiada Ci płacenie co miesiąc kilku rat różnych kredytów, powinieneś pomyśleć nad konsolidacją wszystkich swoich kredytów w jeden kredyt konsolidacyjny. Oprócz uzyskania niewątpliwej wygody w postaci jednego kredytu i płacenia jednej raty w miesiącu, najczęściej możesz uzyskać dodatkowo atrakcyjne oprocentowanie nowego kredytu. W wyniku tego, po konsolidacji będziesz płacił łącznie niższą ratę kredytu.  

Kredyt konsolidacyjny - Co oferują polskie banki

Najlepsze Oferty:

Alior Bank

Bank BPH

Bank Millennium

mBank

PKO BP

Getin Bank

Bank Pocztowy

Bank Zachodni WBK

Doradcy Kredytowi: Kredyty refinansowe

Open Finance

Expander

Dom Kredytowy NOTUS

Doradcy24

Invigo

Konsolidacja kredytów to jedna niższa rata dla wielu kredytów, które możesz zamienić na jeden kredyt konsolidacyjny. Sprawdź jaki bank wybrać, gdzie zaciągnąć najlepszy kredyt refinansowy. gdzie uzyskać niższe oprocentowanie i skonsolidować kredyty na korzystnych warunkach. Oferujemy doradztwo i refinansowanie kredytów w całej Polsce. Nasi doradcy są dostępni w: Zielona Góra, Tarnów, Chorzów, Kalisz, Koszalin, Legnica, Grudziądz, Słupsk, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Nowy Sącz, Konin, Piła, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Wałbrzych, Włocławek, Płock.

projekt: Szablonownia

Copyright © 2008. All rights reserved.
Revised: 13 listopada 2012 .

statystyka