Poradnik Kredytobiorcy: KREDYT REFINANSOWY

Najświeższe Oferty

Kto może doradzić?

Nie jesteś pewien czy kredyt refinansowy jest najlepszym wyjściem w Twojej sytuacji? Umów się z doradcą, który bezpłatnie doradzi Ci czy rzeczywiście kredyt refinansowy będzie dla Ciebie opłacalny.

Kliknij po szczegóły

Jak zmniejszyć raty kredytu?

Czy istnieją sposoby na obniżenie kosztów spłaty kredytu hipotecznego?

Kliknij po szczegóły

Jak zamienić kredyt na tańszy?

Nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu ofert kredytowych? Nie możesz zdecydować się na konkretną ofertę kredytu refinansowego? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Kliknij po szczegóły

Oprocentowanie kredytu refinansowego

Koszt kredytu

Jak banki ustalają oprocentowanie kredytów refinansowych? Ile obecnie wynosi oprocentowanie w różnych bankach? Co to jest LIBOR i WIBOR?

Sprawdź oprocentowanie

Kredyty refinansowe

Refinansowanie kredytu

Jakie banki oferują obecnie najlepsze warunki kredytowe?

Czy mogę refinansować wiele kredytów?

Jeśli zaciągnąłeś wiele kredytów, możesz je wszystkie zamienić na jeden kredyt konsolidacyjny.

Kredyt refinansowy

Linki

Kontakt


Niższa rata kredytu hipotecznego - porady i opinie ekspertów Zaciągamy kredyt refinansowy - Na co zwracać uwagę


Kredyty refinansowe - porównaj aktualne oferty banków 

Rozważając zaciągnięcie kredytu refinansowego musisz pamiętać, że refinansowanie nie zawsze musi być opłacalne. Nie chodzi tu tylko o wysokość oprocentowania. Nawet w przypadku gdy nowy kredyt refinansowy jest oprocentowany niżej, nie przesądza to o większej atrakcyjności takiego kredytu w stosunku do kredytu, który masz obecnie. Decydując się na refinansowanie kredytu musisz wziąć pod uwagę również opłaty i prowizje pobierane przy przez bank oferujący Ci  kredyt refinansowy. Czasem może okazać się, iż nowy kredyt - choć bardziej atrakcyjny pod względem oprocentowania - wiąże się z poniesieniem wysokich opłat i prowizji, które mogą okazać się wyższe od potencjalnych korzyści wynikających z obniżonego oprocentowania. W każdym przypadku, gdy decydujesz się na zmianę kredytu, powinieneś dokładnie przeanalizować wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na ogólną atrakcyjność nowego kredytu. W takiej analizie mogą Ci pomóc specjaliści zajmujący się zawodowo doradztwem finansowym. Co ważne, ich pomoc jest bezpłatna, gdyż to banki płacą im prowizje. Ty nie ponosisz żadnych kosztów. Aby ułatwić Ci kontakt z doradcami, poniżej zamieszczamy linki do ofert kilku największych firm w Polsce, które pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Open Finance
Expander
Dom Kredytowy NOTUS
Idea Expert
Doradcy24 

Najlepsze Oferty:

Alior Bank

Bank BPH

Bank Millennium

mBank

PKO BP

Getin Bank

Bank Pocztowy

Bank Zachodni WBK

Doradcy Kredytowi: Kredyty refinansowe

Open Finance

Expander

Dom Kredytowy NOTUS

Doradcy24

Invigo

Kredyt konsolidacyjny to niższa rata kredytu. Kredyt refinansowy można zaciągnąć jako refinansowanie pożyczki. Sprawdź gdzie możesz refinansować swój kredyt hipoteczny: Bytom, Bielsko-Biała, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza. Odwiedź nas aby porównać kredyty refinansowe.

projekt: Szablonownia

Copyright © 2008. All rights reserved.
Revised: 13 listopada 2012 .

statystyka